Blog

Beauty Colors.. Yeni Bir Renkli Lens Markası

Son dönemlerde bir çok firmanın renkli lens üretimlerine son vererek şeffaf lensler üzerine yoğunlaştıkları bilinen bir gerçek. Bir çok ülkede doğuştan renkli göze sahip insanların sayısının artmasına paralel olarak bu konudaki talebin azalması, aynı zamandan renkli lenslerin üretim maliyetlerinin yüksek olması Bausch&Lomb, CibaVision gibi büyük firmaların pazar hedeflerini şeffaf lensler üzerine kurmalarına neden oldu. Hatırlayacağınız geçen yıllarda B&L Optima Colors, Cibavision ise Illusions’ların üretimlerini durdurdular. Renkli lens üreticilerinin stratejik kararları renkli lens tutkunlarını kısa bir süre üzülmesine neden olsada en son çıkan yeni renkli lens markaları sayesinde artık yüzleri gülüyor..

Bu yazımızda size en son en yeni bir renkli lens markası ve yeni bir gelişmeden bahsetmek istiyoruz. 30 Kasım 2013 tarihinden itibaren Beauty Colors adı altında yeni marka satışa sunulmaya başlandı.. Toplam 5 adet doğal renkten oluşan kullanıcısına 6 ay gibi uzun süre kullanım imkanı tanıyan Beauty Colors Renkli Lens 70 tl gibi ekonomik bir fiyatla tüketicilerle buluşuyor.

Beauty Colors’ta Hangi Renkler Var?

3 ton boyama tekniği kendinden doğal hare özelliğiyle;

 • Hareli Yeşil
 • Hareli Mavi
 • Hareli Gri
 • Hareli Aqua
 • Düz Kahverengi
 • Son derece doğal bir görünüme sahip beauty colors yüz kişiden 70’inin göz yapısına uyum sağlayacak 8.60 temel eğriye, 14.20mm dia parametrelerine sahip olarak %42 su oranı ile ideal seviyede nemlenme sağlayabiliyor.

  Beauty Colors Renkli lens hakkında detaylı bilgi alarak renklerine göre atabilmek için aşağıdaki web sitesini ziyaret etmenizde fayda var..

  http://beautycolorslens.com/

  30 Kasım 2013 Haber
  About Lens Dünyası

  Kontakt lens konusunda; üretimden tüketime 20 yılı aşkın deneyim ışığında lens tüketicilerine doğru bilgileri aktarmak için burada yazarlık yapıyorum.

  Leave a Reply