Beauty Colors.. Yeni Bir Renkli Lens Markası

Beauty Colors.. Yeni Bir Renkli Lens Markası

Son dönemlerde bir çok firmanın renkli lens üretimlerine son vererek şeffaf lensler üzerine yoğunlaştıkları bilinen bir gerçek. Bir çok ülkede doğuştan renkli göze sahip insanların sayısının artmasına paralel olarak bu konudaki talebin azalması, aynı zamandan renkli lenslerin üretim maliyetlerinin yüksek olması Bausch&Lomb, CibaVision gibi büyük firmaların pazar hedeflerini şeffaf lensler üzerine kurmalarına neden oldu. Hatırlayacağınız geçen yıllarda B&L Optima Colors, Cibavision ise Illusions’ların üretimlerini durdurdular. Renkli lens üreticilerinin stratejik kararları renkli lens tutkunlarını kısa bir süre üzülmesine neden olsada en son çıkan yeni renkli lens markaları sayesinde artık yüzleri gülüyor..

Bu yazımızda size en son en yeni bir renkli lens markası ve yeni bir gelişmeden bahsetmek istiyoruz. 30 Kasım 2013 tarihinden itibaren Beauty Colors adı altında yeni marka satışa sunulmaya başlandı.. Toplam 5 adet doğal renkten oluşan kullanıcısına 6 ay gibi uzun süre kullanım imkanı tanıyan Beauty Colors Renkli Lens 70 tl gibi ekonomik bir fiyatla tüketicilerle buluşuyor.

Beauty Colors’ta Hangi Renkler Var?

3 ton boyama tekniği kendinden doğal hare özelliğiyle;

 • Hareli Yeşil
 • Hareli Mavi
 • Hareli Gri
 • Hareli Aqua
 • Düz Kahverengi
 • Son derece doğal bir görünüme sahip beauty colors yüz kişiden 70’inin göz yapısına uyum sağlayacak 8.60 temel eğriye, 14.20mm dia parametrelerine sahip olarak %42 su oranı ile ideal seviyede nemlenme sağlayabiliyor.

  Beauty Colors Renkli lens hakkında detaylı bilgi alarak renklerine göre atabilmek için aşağıdaki web sitesini ziyaret etmenizde fayda var..

  http://beautycolorslens.com/

  Leave a Comment

  yün cami halıları
  mide küçültme
  mide küçültme ameliyatı
  mide küçültme
  Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
  Onlarca birbirinden farklı ribon çeşidiyle firmamız, sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlardan vermeyi amaçlıyor.