Ünlülerin Mavi Renkli Lens Tercihleri

Moda dünyasının vazgeçilmez trendleri arasında yer alan renkli lensler.. Ünlülerin renkli lens tercihlerini sizin için araştırdık.

Paris Hilton, Ajda Pekkan, Naomi Campbell, Deniz akkaya, Britney Spears, Jessica Alba, Orlando Bloom, Lindsay Lohan, Drew Barrymore, Angelina Jolie, Robert Pattinson mavi renkli lens tercih ediyorlar. Ülkemizde ise mavi renkli lensi tercih eden ünlüler; Esra Balamir, Didem Üzel, Şenay Akay, Ayşin İnci, Gizem Özdilli, Esin Moralıoğlu, Seren Serengil olarak göze çarpıyor.

Siyah saç, kahve renkli gözlü Naomi Naomi Campbell katalog çekimleri ve defilelerde 3 ton tekniği ile boyanmış yeşil lenslerini takıyor. 45 yaşındaki ünlü fotomodelin yaklaşık 20 yıldır kontakt lens kullandığı biliniyor.

Dünya jet sosyetesi gündeme özel hayatı ile damga vuran Paris Hilton’un tam bir mavi lens müdavimi olduğunu söyleyebiliriz. Diğer ünlülere göre Hilton çok daha iddaalı, cüretkar ve frapan etkiye sahip kalın konturlu hareli mavi lensleriyle akıllarda yer alıyor.

Amerikalı pop müzik starı, oyuncu ve dansçı Britney Spears 21 nci yüzyılın en iyi kadın şarkıcısı seçildi. 500 milyon dolarlık servetiyle Britney’in tam bir mavi lens tutkunu olduğunu biliyor musunuz?

Özel hayatlarıyla ön planda olan ünlüler gerçek hayatlarında lens kullanmyor olsalarda zaman zaman oynadıkları film projelerinde rol gereği mavi gözlerle izleyicinin karşısına çıkabiliyorlar. Örnek olarak Jessica Alba parlak buz mavi lensleriyle 2006 yılında ”En çok arzulanan kadın” seçildi. 2007 yılında ise ”Dünyanın en seksi kadını” ünvanı FHM aktüel dergisi tarafından verilmişti. Fantastik Dörtlü (Fantastic Four) sinema filminde görünmez kadın rolünde kullandığı parlak mavi lens gerçekten görülmeye değerdi.

Amerika’da The CW kanalında yayında olan Gossip Girl adlı dizi filmde başrol oynadıktan sonra Blake Christina Lively dünya çapında üne kavuşmasına ek olarak yaşam tarzı kadınların stil ikonu olmasını sağladı. Geçen günlerde de instagram hesabından paylaştığı fotoğraf’ta koyu mavi lens kullandığı anlaşıldı.

Blake Christina Lively renkli lens

Naomi Campbell renkli lens

30 Mayıs 2015 Renkli Lens

Leave a Reply