Extreme H2 O® 59% AYLIK LENSExtreme H2 O %59 Hioxifilcon A orjinal malzemesi ile birlikte, aşırı kuruluk ve rahatsızlık deneyimli hastalar için net bir çözümdür.

Extreme H2O %59 serisinde iki farklı materyal bulunmaktadır. Birinci seçenek Thin, ikinci Xtra’dır. Extreme %59 Thin, kuru göz hastaları için oksijen iletimini benzersiz dizaynı ile sağlanmaktadır. Kuru göz hastalarının çok daha hassas gözlerindeki kuruluk şikayetini tamamı gidererek daha beyaz sağlıklı gözler kazandırır.

Bio Uyumlu Lens

Gliserol Methacrylate (GMA) Mucin Doğal glycoprotein sıvı gözyaşı içeriği ile seçkin biyouyumluluk sağlar. Islanma kapasitesi göz sağlığına katkıda bulunarak kornea için biyouyumludur.

Nemi Koruyabilme

Hidrojel kopolimer yapısı ile Hydroxyl OH içererek yüksek miktarda su tutma özelliğine sahip olup gün sonunda %99 nemi muhafaza eder. Eşine ender rastlanabilecek bir seviyede gün sonunuda sadece %1 oranında su kaybeden tek ürün olma özelliğine sahiptir.

Tortullanmaya Dayanıklı Lens

Gelişmiş non-iyonik malzemesi etkisiyle sağlıksız protein artık hücrelerini lens üzerinde tutmayarak kirlilik ve tortullanma yapmaz.

Kontakt lens kullanıcıları arasında yapılan araştırmalarda en önemli sorun gün sonu konforsuzluğu akşam 17:00 sendromu olduğunu ortaya koymuştur. Hioxifilcon patentli malzeme gliserin türevi sayesinde içerdiği %99 su ve nemi koruyan bir yapısı vardır. Extreme kontakt lensleri takıldığı sürece kuruluk yapmayacak tüm gün rahat kullanım imkanını size sunacaktır.

Sıcak, soğuk, kuru iklim, klima ve olumsuz çalışma koşulları altında içeriğindeki nemi ve üzerindeki %99 su içeriğini korumaktadır. Ultra istikrarlı kopolimer yapı sayesinde gözde kalış süresi fark etmeksizin görüntünüz berrak ve net olacaktır. Non iyonik malzeme birikinti, tortul ve zararlı proteinleri lens yüzeyinde barındırmayarak göz sağlığına katkıda bulunur.

Extreme H2 O 59% 3 ncü nesil GMA /Hydrojel Copolymer-Hioxifilcon D gelişmiş nem tutma ve üstün dayanıklılık özelliği ile birlikte aşağıdaki faydaları sağlamaktadır.

  • Hergün mükemmel rahatlık
  • Berrak ve sağlam görüş netliği
  • Geliştirilmiş okuler sağlık
  • Uzun süre rahat kullanım
  • Kirlenmeye, ve birikintilere dayanma
  • Gün sonunda %97 nemi muhafaza eder
  • Mükemmel su tutma özelliği