Ünlülerin Mavi Renkli Lens Tercihleri

Ünlülerin Mavi Renkli Lens Tercihleri

Moda dünyasının vazgeçilmez trendleri arasında yer alan renkli lensler.. Ünlülerin renkli lens tercihlerini sizin için araştırdık.

Paris Hilton, Ajda Pekkan, Naomi Campbell, Deniz akkaya, Britney Spears, Jessica Alba, Orlando Bloom, Lindsay Lohan, Drew Barrymore, Angelina Jolie, Robert Pattinson mavi renkli lens tercih ediyorlar. Ülkemizde ise mavi renkli lensi tercih eden ünlüler; Esra Balamir, Didem Üzel, Şenay Akay, Ayşin İnci, Gizem Özdilli, Esin Moralıoğlu, Seren Serengil olarak göze çarpıyor.

Siyah saç, kahve renkli gözlü Naomi Naomi Campbell katalog çekimleri ve defilelerde 3 ton tekniği ile boyanmış yeşil lenslerini takıyor. 45 yaşındaki ünlü fotomodelin yaklaşık 20 yıldır kontakt lens kullandığı biliniyor.

Dünya jet sosyetesi gündeme özel hayatı ile damga vuran Paris Hilton’un tam bir mavi lens müdavimi olduğunu söyleyebiliriz. Diğer ünlülere göre Hilton çok daha iddaalı, cüretkar ve frapan etkiye sahip kalın konturlu hareli mavi lensleriyle akıllarda yer alıyor.

Amerikalı pop müzik starı, oyuncu ve dansçı Britney Spears 21 nci yüzyılın en iyi kadın şarkıcısı seçildi. 500 milyon dolarlık servetiyle Britney’in tam bir mavi lens tutkunu olduğunu biliyor musunuz?

Özel hayatlarıyla ön planda olan ünlüler gerçek hayatlarında lens kullanmyor olsalarda zaman zaman oynadıkları film projelerinde rol gereği mavi gözlerle izleyicinin karşısına çıkabiliyorlar. Örnek olarak Jessica Alba parlak buz mavi lensleriyle 2006 yılında ”En çok arzulanan kadın” seçildi. 2007 yılında ise ”Dünyanın en seksi kadını” ünvanı FHM aktüel dergisi tarafından verilmişti. Fantastik Dörtlü (Fantastic Four) sinema filminde görünmez kadın rolünde kullandığı parlak mavi lens gerçekten görülmeye değerdi.

Amerika’da The CW kanalında yayında olan Gossip Girl adlı dizi filmde başrol oynadıktan sonra Blake Christina Lively dünya çapında üne kavuşmasına ek olarak yaşam tarzı kadınların stil ikonu olmasını sağladı. Geçen günlerde de instagram hesabından paylaştığı fotoğraf’ta koyu mavi lens kullandığı anlaşıldı.

Blake Christina Lively renkli lens

Naomi Campbell renkli lens

Leave a Comment

yün cami halıları
mide küçültme
mide küçültme ameliyatı
mide küçültme
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
Onlarca birbirinden farklı ribon çeşidiyle firmamız, sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlardan vermeyi amaçlıyor.