Sophistic lens kullananlar mutlaka okumalı

Sophistic lens kullananlar mutlaka okumalı

Vsy Sophistic renkli lenslerinin üretimi durdurulduğuna üzülmeyin, sophistic yerine geçecek renkli lens tavsiyemize kulak verin. Yaklaşık 15 yıl kadar önce renkli lens kullanıcılarının hizmetine sunulan sophistic’in artık satışı maalesef yapılamadığı gibi hazırda bulunan stokların tükenmesiyle birlikte bitim vakti gelip lenslerini yenilemeyi düşünenler hayretler içinde kalıyorlar.

Mavi, gri, yeşil, bal ve menekşe olmak üzere toplamda 5 renkten oluşan; 8.70 Base Curve (Temel Eğri), 14.50 Dia (Çap) ve 38% su içeriği üretim parametrelerine sahip sophistic’e karşı biraz daha fazla para harcamayı göze alanlar için toplam 18 renk seçeneği olan Diamod Colors iyi bir fikir olabilir. Numaralı lens kullananlarda Sophistic’in -6.00/+5.00 ile sınırlı kırma gücü, Diamond lenslerinde Standart değerlerde +8.00/-8.00, özel üretimde +10.00/-20.00 aralığında gerçekleşmesi son derece dikkat çekici.

Sophistic lenslerinin gözde hissedilen farkedilir boya izleri dikkate alındığında Diamond Colors’un laser boyama tekniğinin daha doğal bir sonuca ulaştığını söylemeliyiz.

Aşağıdaki sophictic renkleri yerine dikkate alacağınız diamond renkleri sunulmaktadır.

Magic Blue: Diamond Dark Blue
Magic Green: Diamond Dark Green, Yellow
Lovely Gray: Diamond Dark Gri
Honey: Diamond Light Hazel
Violetta: Diamond Violet

Sophistic lens satışı, sophistic lens kataloğu, sophistic lens fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için aşağıda bulunan telefon numaralarından ( Lens Dünyası Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

Telefon : +90 (212) 570 8013
Tel Faks : +90 (212) 570 8014
Gsm Tel : +90 (541) 466 5338
Gsm Tel : +90 (541) 466 5339

Leave a Comment

Termal Etiket Eco Termal etiket, yüzeyinde hami bir katman bulunmayan miktar çeşididir. Kumbara üzerine termal lamine edilmesi sonucunda oluşmaktadır. Kullanılan barkod yazıcının baş bölgesindeki ısı beraberlik birlikte termal sıvılaşma özelliği gösterir dahi bu şekilde Eco termal etiketin üzerine baskı alınır. Bu termal etiketlere yumruk termal olarak (ısıyla) yapılır ve yerde yüzden ribon kullanılmaz. Ribon kullanımı olmadığı için tahakküm maliyeti sıfıra yakındır.
En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.