Softlens 38 kendi klasmanının neden en iyisi?

Softlens 38 kendi klasmanının neden en iyisi?

Softlens 38 şüphesiz Bausch&lomb firmasının şu ana kadar ürettiği en iyi kontakt lens olma özelliğini neden hala koruyor biliyor musunuz?

Miyop ve hipermetrop versiyonu sayesinde sıkça tercih edilen Softlens 38 özellikle 20 ile 40 yaş arası kesimin en gözde aylık kontakt lens konumunda.

Softlens 38’in sahip olduğu malzeme kalitesiyle bir haftaya kadar gözde kalabildiğini biliyor muydunuz? Silikon hidrojel malzemeli lenslerin bir çoğu uyku esnasında kullanılabilirken hidrojel ürünlerde gece uyunabilen tek ürün softlens 38 dir. 14 mm çap, ince yapı yumuşak malzemesi polymacon, kullanan kişiye minimum göz kapağı etkileşimi faydası yanında göz uzmanlarınada üç farklı temel eğri seçeneğiyle geniş bir uygulama alanı imkanı sağlıyor. 8.40/8.70/9.00 alternatifi olması dik, yatay yada geniş kornea yapılarında bireysel uyumu beraberinde getiriyor. İçerdiği su oranı olan %38,6.

Gözleriniz +4.00 ile -9.00 aralığında bir kırma kusuru değerine sahipse softlens 38 kullanabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sotflens 38 su oranının azlığı sizi asla yanıltmamalı çünkü su oranının yüksek olması oksijen iletimini arttırmaz! Fakat buna rağmen kontakt lens kullanıcıları su oranının yüksek olduğu ürünlerin daha kaliteli olduğunu sanmak gibi bir yanlışa düşerler..

Merkez kalınlığı değerinin 0.035mm olması softlens 38 ‘in inceliğinin bir ispatı olup, hipermetrop merceklerde merkezin doğası gereği kalın olması gerekirken 0.038mm’lik merkez kalınlığı lensin tasarımının ne kadar iddaalı olduğunu ortaya koymaktadır.

Bir kutu içinde 6 adet blister ambalajda satışa sunulan softlens 38 aylık planlı değişim olarak kullanılmaktadır. Bausch&lomb Softlens 38 kullanmak isteyenler ilk önce kapsamlı bir göz muayenesinden geçerek, göz doktorundan detaylı bilgi edinmelidirler.

Leave a Comment

yün cami halıları
mide küçültme
mide küçültme ameliyatı
mide küçültme
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
Onlarca birbirinden farklı ribon çeşidiyle firmamız, sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlardan vermeyi amaçlıyor.