Renk körlüğü için (Chromagen) gözlük fiyatları

Renk körlüğü için (Chromagen) gözlük fiyatları

Renk körlüğü için üretilen optik camlar sayesinde gözlük kullanarak renk görme eksikliği ve renk algılamada yaşanan Diskromatopsi (Daltonizm) sorunlarından kurtulmak mümkün gibi görünüyor!

Renk filtrelerinin, aynı kromojen lenslerde bulunan teknolojiyi kullanarak optik cam vasıtası ile kullanılması renk körlüğü gözlüklerinin Daltonizm hastalığına çözüm alternatifi olarak kullanılmasını sağladı.

Renk körlüğü gözlük camları istenilen çerçeveye monte edilerek rahatça kullanılabiliyor. Kontakt lensler gibi bakıma ihtiyacı olmayan kromojen gözlükler kontakt lenslere göre daha dayanıklı ve aynı zamanda uzun bir zaman sürecinde camlar çizilmedikçe veya kırılmadıkça kullanılabiliyor.

Renk körlüğü için (Chromagen) gözlük fiyatları seçilecek cam tipi yada kullanılacak optik çerçeve kalitesine göre değişiklik gösterebiliyor. Kromojen gözlük camlarının monte edileceği optik çerçeve kırılmalara karşı dayanıklı, çok çabuk yıpranmayacak şekilde ve kişinin yüz estetiğine uygun olmalıdır. Renk körlüğü gözlük camları normal camlara oranla çok daha pahalıdır. Bu sebeple çerçevenin mukavemetsiz oluşu camların kırılmasına yada çizilmesine neden olabilir. Renk körlüğü için kullanılan gözlük cam fiyatları 750 tl den başlayarak, 1.500 tl ye kadar çıkabilmektedir. Renk körlüğü için gözlük seçimi ve önerilerimiz için detaylı bilgi için lens dünyası müşteri hizmetlerini 0212 570 80 13 / 14 yada 0541 466 53 38 / 39 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.

Leave a Comment

yün cami halıları
mide küçültme
mide küçültme ameliyatı
mide küçültme
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
Onlarca birbirinden farklı ribon çeşidiyle firmamız, sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlardan vermeyi amaçlıyor.