İngiltere Ultravision firmasından yeni bir buluş keratokonus göz hastalarına yeni bir umut ışığı oldu. Eski sert lensleri, gaz geçirgen keratokonus kontakt lensleri nerede ise tarihe gömen lens tasarım teknolojisi ingilterede Cambridge’ de geliştirildi. Keratokonus hastalarının sert lens kullanımında yaşadıkları sorunlara çözüm getiriyor.

Ultravision CPL Kerasoft 3 lens

Yüksek teknolojiye sahip yumuşak keratokonus lensi kerasoft 3 tüm düzensiz kornealarda başarı ile uygulanabiliyor.. Kerasoft 3 ile tüm gün yüksek bir konfor imkanı oluşmakta ve uzun saatler lensler takılabilmekte.. Kerasoft 3 lensleri silikon hidrojel bir materyal ile üretildiğinden karmaşık bakım solüsyonları ve prosedürlere gerek bulunmadığı gibi silikon hidrojel lenslerde kullanılabilen herhangi bir lens solüsyonu tek seferde lensleri temizlemekte ve dezenfekte edebiliyor. Ayrıca sert lens solüsyonları yada sert lens şampuanları gibi karışık ve zor bakım işlemleri gerektirmiyor.

Kerasoft 3 yumuşak keratokonus lensleri Dünya’nın dört bir yanında uygulanmaya başlayarak keratakonus hastalarının yaşam standartlarını geliştirmekte ve hastaları sert lens kullanımının zorluklarından kurtarabilmektedir.

Kerasoft 3 Avantajları

  • Silikon hidrojel materyal sayesinde kornea için gereken oksijen iletimi yüksek miktarda gerçekleşir.
  • Yumuşak bir yapıda olduğundan dolayı RGP ve Sert lens kullanımında yaşanabilen rahatsızlık hissi yaşanmaz, korneada daha az sürtünme olduğu için göz tahrişleri minimum seviyeye inebilir.
  • Kerasoft Wawe front optik teknolojisi ile üretilmiştir.
  • Takılıp çıkartılması kolaydır.
  • Gözden düşme kaybolma ihtimali yoktur.
  • 1 çift 3 ay kullanılıp, atılır yerine yeni paket açılır.
  • 3 ayda yeni bir çift ile değiştirilmesi, karışık bakım malzemeleri ile uğraşmazsınız
  • Konforludur, gün boyunca varlığı hissedilmez.

Uygulayıcı göz doktoru tarafından hastaları için zaman kaybı olmaz, 8 adetten oluşan bir deneme seti ile hekim sonuca gider. Uygulamada yumuşak lens montaj prosedürleri ile aynıdır. Hekim içinde kolaylıktır. Karmaşık sert lens setleri ile defalarca hastaya lens denemeye gerek kalmamaktadır. Bir yada iki denemede hekim sonuca ulaşabilir.

Kerasoft 3 Üretim Parametreleri

Su içeriği doğal hidrofilik yapıÜretimOksijen iletimiTemel EğriDiaKırma gücüSilindir Güç
Uzun süre süren konfor, mükemmel ıslanılabilirlik, mükemmel nem tutma özelliği
%74Torna kesimDk 608.00 8.20 8.40 8.6014.00 mm, 14.50 mm, 15.00 mm-30.00/+30.00-050 den -11.00

Notlar: Kerasoft 3 keratokonus lensleri tüm koşullarda net ve berrak bir görüntü sağlamaktadır. Bozuk ve düzensiz kornealar için mükemmel ön yüzey tasarımı ile net bir görüş sağlar. -11.00 dereceye kadar astigmatlar için rahatlıkla uygulanabilir. Kerasoft 3 yumuşak keratokonus lensi nerelerden satın alabilirim, nerelerde muayene olma imkanım var? Kerasoft yumuşak keratakonus lensleri için ayrıntılı bilgi: (0212) 570 80 13-14 Gsm: (0541) 466 53 38

yün cami halıları
mide küçültme
mide küçültme ameliyatı
mide küçültme
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
Onlarca birbirinden farklı ribon çeşidiyle firmamız, sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlardan vermeyi amaçlıyor.