lensdunyasi.net kontakt lens ile ilgili yenilik ve teknolojik gelişmelerin aktarıldığı bir we sitesi olup lens dünyası limited şirketi tasarrufundadır.

Tüm kişisel hak ve hürriyetlere saygı adına avrupa birliği normları çerçevesinde Web sitemizi ziyaret ettiğiniz anda gerçekleşen uygulamaları sizlere hatırlatmak isteriz.

İstatiksel bir amaçla log adı altında bulunan veri dosyaları sistemimizce kayıt altına alınmaktadır. İnternet surf işleminde kullandığınız tarayıcı, İp, adres bilgisi, sayfalarda geçirdiğiniz zaman, lokasyon gibi benzer bilgiler veri olarak tarafımızdan izlenmektedir.

Kayıtları tutulan veri dosyaları sadece istatistiksel amaçlar için kullanılmaktadır. Hiç bir şekilde kişisel bilgileriniz şahsınız ile ilişkilendirilmemektedir.

Web sayfası sunucusunun bilgisayarınızda hard diskine konumladığı ufak bir Text dosyasını hatırlamak ve tanımlamak için kullanmaktadır. Kullanıcının daha kolay bizlere ulaşabilmesi için lensdunyasi.net sitesinde Cookie – Çerez kullanılmaktadır. Dilediğiniz takdirde sizin izniniz dahlinde gerçekleşen bu duruma internet tarayıcınıza bir kaç basit ayar yaparak bu duruma son verebilirsiniz (Geçmişi sil seçeneği). Gizlilik politikalarımız hakkındaki öneri, soru veya isteklerinizi bilgi@lensdunyasi.net e-posta adresi vasıtası ile müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

Saygılarımızla,
Lens Dünyası