Fıstık yeşili lens nasıl seçilir?

Fıstık yeşili lens nasıl seçilir?

Yemyeşil gözlere sahip olmayı kim istemez ki elbette bir çok kadın yeşil gözlü olmanın hayalini kurmuştur.
Neyse ki günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte hayaller gerçek oluyor.

Dünyada ender rastlanan göz renginin yeşil olduğuna şaşırmamalı çünkü çok az insan yeşil gözlerle dünyaya geliyor. Yeşil gözün en büyük özelliği ışık koşullarından etkilenerek ışığın miktarına göre farklı gözükerek yoğunluğunun değişmesidir. Doğuştan gözü renkli olanların dışında yeşil göz hayali kuranlar için pahalı fakat harika bir önerimiz var..

Diamond Colors Custom Yellow Nedir?

Diamond colors custom kişiye özel serisinin yellow tasarımı 1.500 Usd fiyatla tüketiciyle buluşuyor! Yapılan özel uygulama sayesinde kişisel çap ve temel eğri tespiti ile fit giyim sorunu ortadan kaldırıldıktan sonra pupila arası boşluğu özel teknikle kapatılarak doğal yeşil görünüm elde ediliyor.

Koyu renk göz rengi olanlarda yüksek kontrast performans sağlayarak arzu edilen yoğun yeşil renge ulaşılıyor.

Fıstık yeşil lens’te dikkat edilecekler

 • Koyu kahve, siyah göz rengine sahip insanlarda fıstık yeşil lens iyi sonuç verir.
 • Koyu ve buğday renk ten, koyu saçlı olanlarda ideal sonuç.
 • Siyah, yeşil likid veya göz kalemi tercih edilmeli.
 • Lacivert, siyah kıyafetler yeşil rengini patlarcasına ortaya çıkarır.
 • Beyaz ve yeşil tonlarda tişort gözlerinizin renginin belirgin olmasını sağlar.
 • Leave a Comment

  yün cami halıları
  mide küçültme
  mide küçültme ameliyatı
  mide küçültme
  Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
  Onlarca birbirinden farklı ribon çeşidiyle firmamız, sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlardan vermeyi amaçlıyor.