Fıstık yeşili lens nasıl seçilir?

Fıstık yeşili lens nasıl seçilir?

Yemyeşil gözlere sahip olmayı kim istemez ki elbette bir çok kadın yeşil gözlü olmanın hayalini kurmuştur.
Neyse ki günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte hayaller gerçek oluyor.

Dünyada ender rastlanan göz renginin yeşil olduğuna şaşırmamalı çünkü çok az insan yeşil gözlerle dünyaya geliyor. Yeşil gözün en büyük özelliği ışık koşullarından etkilenerek ışığın miktarına göre farklı gözükerek yoğunluğunun değişmesidir. Doğuştan gözü renkli olanların dışında yeşil göz hayali kuranlar için pahalı fakat harika bir önerimiz var..

Diamond Colors Custom Yellow Nedir?

Diamond colors custom kişiye özel serisinin yellow tasarımı 1.500 Usd fiyatla tüketiciyle buluşuyor! Yapılan özel uygulama sayesinde kişisel çap ve temel eğri tespiti ile fit giyim sorunu ortadan kaldırıldıktan sonra pupila arası boşluğu özel teknikle kapatılarak doğal yeşil görünüm elde ediliyor.

Koyu renk göz rengi olanlarda yüksek kontrast performans sağlayarak arzu edilen yoğun yeşil renge ulaşılıyor.

Fıstık yeşil lens’te dikkat edilecekler

  • Koyu kahve, siyah göz rengine sahip insanlarda fıstık yeşil lens iyi sonuç verir.
  • Koyu ve buğday renk ten, koyu saçlı olanlarda ideal sonuç.
  • Siyah, yeşil likid veya göz kalemi tercih edilmeli.
  • Lacivert, siyah kıyafetler yeşil rengini patlarcasına ortaya çıkarır.
  • Beyaz ve yeşil tonlarda tişort gözlerinizin renginin belirgin olmasını sağlar.
  • Leave a Comment

    Termal Etiket Eco Termal etiket, yüzeyinde hami bir katman bulunmayan miktar çeşididir. Kumbara üzerine termal lamine edilmesi sonucunda oluşmaktadır. Kullanılan barkod yazıcının baş bölgesindeki ısı beraberlik birlikte termal sıvılaşma özelliği gösterir dahi bu şekilde Eco termal etiketin üzerine baskı alınır. Bu termal etiketlere yumruk termal olarak (ısıyla) yapılır ve yerde yüzden ribon kullanılmaz. Ribon kullanımı olmadığı için tahakküm maliyeti sıfıra yakındır.
    En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.