Elegance Natural Touch Lens

Elegance Natural Touch Lens

Cibavision Elegance Kontakt lensleri hakkında bazı bilgiler: Üretim yöntemi yeni ve patentlidir. Kontakt lens üzerinde belirginleştirici Yoğun bir halka mevcuttur. Gözde çok belirgin bir şekilde renk değişimi yapmaktadır. Gözün Doğal limbal halkasını yeniler ve göze kontrast derinlik sağlar. 6 farklı seçeneği ile hastanın bireysel ihtiyaçlarını kolayca karşılar. Elegance lens ürün grubunun en önemli özelliği en koyu renk gözlerin rengini bile değiştirecek şekilde bir boyama teknolojisine sahiptir. Elegance kontakt lensleri kalıba döküm teknolojisi tekniği ile üretilmesi nedeni ile konforlu bir kontakt lens olarak nitelenebilir.

Limbusu çepeçevre örten elegance, yukarı bakışlarda dahi mükemmel bir şekilde gözde merkezlenmektedir. Sanatçılar, televizyon spikerleri, reklamcılar ve renkli lens kullanımında iddalı olmak isteyen herkesin tercih ettiği bir ürün olarak öne çıkmaktadır. Fakat elegance lens için yapılan bu methiyelerin bir anlamı kalmadı çünkü; Artık lens maalesef üretilmiyor!

Elegance natural touch lens olarak satılan benzer bir ürün lens boyama tekniği ve konfor olarak beklentilerin çok altında.. Hatta yanılıp bu ürünü satın alan (Elegance natural touch lens) gerçek elegance lens müdavimi bu lensi maalesef kullanamıyor! Cooper Vision firmasının ürettiği Natural Touch tam bir hayal kırıklığı.. Elegance natural touch lens fiyatı 500 tl’ye satın alınabilirken, orijinal ciba vision elegance lens 800 ile 1000 tl arasında bir fiyat etiketi ile lens tüketicisi ile buluşabiliyor.

Elegance “Light Blue” renkli lens Natural Touch “Baby Blue” olmuş! (Sönük ve cansız bir görünüm)
Elegance “Gray” renkli lens Natural Touch “Sultry Gray” olmuş! (Mat ve cansız)

Cibavision Elegance Kontakt lens Üretim Parametreleri:
Üretim yöntemi: Kalıba Döküm
Dizayn: Sferik Arka optik Zon Radyus Sferik lentiküler Ön yüz
Materyal: Polymacon (Hema)
Dk Değeri:
Su İçeriği:%38
Renkler: Dark Blue, Light blue, Dark green, Light Green, Gray, Hazel
Değişim sıklığı: Yıllık
Ambalaj: Cam şişede tek lens
Kırma Gücü:+1.00 ile -6.00 arasında
Bc: 840 ve 870

Elegance renkli kontakt lensleri ile müjdeli haber ise orijinal seri olarak, lens dünyası’nda bazı renk ve numaralarda stoğumuz halen mevcut olması..

İkinci müjdeli haber ise elegance natural touch lens kullanıp aradığını bulamayanlar için Diamond colors renkli lensleri ve özellikle Diamond Colors Two serisini önermekteyiz.
[one_fifth]elegance natural touch baby blue [/one_fifth] [one_fifth]Elegance natural touch dark blue lens [/one_fifth] [one_fifth]Elegance natural touch gri lens [/one_fifth] [one_fifth]Elegance natural touch green lens [/one_fifth] [one_fifth_last]Elegance Natural Touch Hazel Lens [/one_fifth_last]

Leave a Comment