Elegance Natural Touch Lens

Elegance Natural Touch Lens

Cibavision Elegance Kontakt lensleri hakkında bazı bilgiler: Üretim yöntemi yeni ve patentlidir. Kontakt lens üzerinde belirginleştirici Yoğun bir halka mevcuttur. Gözde çok belirgin bir şekilde renk değişimi yapmaktadır. Gözün Doğal limbal halkasını yeniler ve göze kontrast derinlik sağlar. 6 farklı seçeneği ile hastanın bireysel ihtiyaçlarını kolayca karşılar. Elegance lens ürün grubunun en önemli özelliği en koyu renk gözlerin rengini bile değiştirecek şekilde bir boyama teknolojisine sahiptir. Elegance kontakt lensleri kalıba döküm teknolojisi tekniği ile üretilmesi nedeni ile konforlu bir kontakt lens olarak nitelenebilir.

Limbusu çepeçevre örten elegance, yukarı bakışlarda dahi mükemmel bir şekilde gözde merkezlenmektedir. Sanatçılar, televizyon spikerleri, reklamcılar ve renkli lens kullanımında iddalı olmak isteyen herkesin tercih ettiği bir ürün olarak öne çıkmaktadır. Fakat elegance lens için yapılan bu methiyelerin bir anlamı kalmadı çünkü; Artık lens maalesef üretilmiyor!

Elegance natural touch lens olarak satılan benzer bir ürün lens boyama tekniği ve konfor olarak beklentilerin çok altında.. Hatta yanılıp bu ürünü satın alan (Elegance natural touch lens) gerçek elegance lens müdavimi bu lensi maalesef kullanamıyor! Cooper Vision firmasının ürettiği Natural Touch tam bir hayal kırıklığı.. Elegance natural touch lens fiyatı 500 tl’ye satın alınabilirken, orijinal ciba vision elegance lens 800 ile 1000 tl arasında bir fiyat etiketi ile lens tüketicisi ile buluşabiliyor.

Elegance “Light Blue” renkli lens Natural Touch “Baby Blue” olmuş! (Sönük ve cansız bir görünüm)
Elegance “Gray” renkli lens Natural Touch “Sultry Gray” olmuş! (Mat ve cansız)

Cibavision Elegance Kontakt lens Üretim Parametreleri:
Üretim yöntemi: Kalıba Döküm
Dizayn: Sferik Arka optik Zon Radyus Sferik lentiküler Ön yüz
Materyal: Polymacon (Hema)
Dk Değeri:
Su İçeriği:%38
Renkler: Dark Blue, Light blue, Dark green, Light Green, Gray, Hazel
Değişim sıklığı: Yıllık
Ambalaj: Cam şişede tek lens
Kırma Gücü:+1.00 ile -6.00 arasında
Bc: 840 ve 870

Elegance renkli kontakt lensleri ile müjdeli haber ise orijinal seri olarak, lens dünyası’nda bazı renk ve numaralarda stoğumuz halen mevcut olması..

İkinci müjdeli haber ise elegance natural touch lens kullanıp aradığını bulamayanlar için Diamond colors renkli lensleri ve özellikle Diamond Colors Two serisini önermekteyiz.
[one_fifth]elegance natural touch baby blue [/one_fifth] [one_fifth]Elegance natural touch dark blue lens [/one_fifth] [one_fifth]Elegance natural touch gri lens [/one_fifth] [one_fifth]Elegance natural touch green lens [/one_fifth] [one_fifth_last]Elegance Natural Touch Hazel Lens [/one_fifth_last]

Leave a Comment

yün cami halıları
mide küçültme
mide küçültme ameliyatı
mide küçültme
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
Onlarca birbirinden farklı ribon çeşidiyle firmamız, sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlardan vermeyi amaçlıyor.