Elegance Lens Efsane Geri mi Döndü?

Elegance Lens Efsane Geri mi Döndü?

Uzun bir zamandır üretimi durdurulan ciba vision elegance yıllık renkli lens ürün grubu kullanıcısını çok zor bir durumda bırakmıştı.. Renkli lens kullanıcıları arasında efsane olan yıllık elegance lens ürün grubunun yerini doldurmaya copeer vision natural touch lensleride elbette yetmedi.

Efsane elegance yıllık renkli lenslerinin diamond two lens markası ile aynı grafiklere ve kaliteye sahip olarak geri döndüğünü çok rahat söyleyebiliyoruz.

Efsane elegance renkli lenslerinin yerini tam olarak doldurmaya aday olan lens markasının adı Diamond Two colors.. Diamond lens markası yaklaşık 7 yıldır kontakt lens müdavimlerinin hizmetinde. Diamond ürün grubuna son olarak eklenen ikinci lens serisi tam olarak orijinal el yapımı elegance renkli lenslerinin karekteristik özelliklerini taşıyor.

Efsane elegance renkli kontakt lens kullandıktan sonra yaklaşık olarak iki yıldan fazla bir süre elegance lens arayıp bulamayan herkese Diamond two colors renkli lenslerini mutlaka denemelerini öneriyoruz.

Diamond two colors yıllık renkli lensleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için; 0212 570 80 13 / 14 veya 0541 466 53 38 / 39 numaralı lens dünyası müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Leave a Comment