Elegance Lens Efsane Geri mi Döndü?

Elegance Lens Efsane Geri mi Döndü?

Uzun bir zamandır üretimi durdurulan ciba vision elegance yıllık renkli lens ürün grubu kullanıcısını çok zor bir durumda bırakmıştı.. Renkli lens kullanıcıları arasında efsane olan yıllık elegance lens ürün grubunun yerini doldurmaya copeer vision natural touch lensleride elbette yetmedi.

Efsane elegance yıllık renkli lenslerinin diamond two lens markası ile aynı grafiklere ve kaliteye sahip olarak geri döndüğünü çok rahat söyleyebiliyoruz.

Efsane elegance renkli lenslerinin yerini tam olarak doldurmaya aday olan lens markasının adı Diamond Two colors.. Diamond lens markası yaklaşık 7 yıldır kontakt lens müdavimlerinin hizmetinde. Diamond ürün grubuna son olarak eklenen ikinci lens serisi tam olarak orijinal el yapımı elegance renkli lenslerinin karekteristik özelliklerini taşıyor.

Efsane elegance renkli kontakt lens kullandıktan sonra yaklaşık olarak iki yıldan fazla bir süre elegance lens arayıp bulamayan herkese Diamond two colors renkli lenslerini mutlaka denemelerini öneriyoruz.

Diamond two colors yıllık renkli lensleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için; 0212 570 80 13 / 14 veya 0541 466 53 38 / 39 numaralı lens dünyası müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Leave a Comment

yün cami halıları
mide küçültme
mide küçültme ameliyatı
mide küçültme
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
Onlarca birbirinden farklı ribon çeşidiyle firmamız, sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlardan vermeyi amaçlıyor.