Çocuklar İçin Küçük Çaplı Lens

Çocuklar İçin Küçük Çaplı Lens

Çocuğunuzun lens kullanamayacağını düşünüyorsanız Hydrogel Vision firmasının yani geliştirdiği küçük çaplı lensler göz atmanızı tavsiye ederiz.

Çocukların gözlerinin çap küçüklüğü artık kontakt lens kullanmalarına engel değil, çünkü Extreme H2O 13.60 mm çapındaki pediatrik lens sayesinde artık okula gözlüksüz gidebilirler.

Leave a Comment

Termal Etiket Eco Termal etiket, yüzeyinde hami bir katman bulunmayan miktar çeşididir. Kumbara üzerine termal lamine edilmesi sonucunda oluşmaktadır. Kullanılan barkod yazıcının baş bölgesindeki ısı beraberlik birlikte termal sıvılaşma özelliği gösterir dahi bu şekilde Eco termal etiketin üzerine baskı alınır. Bu termal etiketlere yumruk termal olarak (ısıyla) yapılır ve yerde yüzden ribon kullanılmaz. Ribon kullanımı olmadığı için tahakküm maliyeti sıfıra yakındır.
En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.