Aradığınız Renkli Lensi Hala Bulamadınız mı?

Aradığınız Renkli Lensi Hala Bulamadınız mı?

Renkli lens kullanımında en çok yaşanan estetik problemi lens kullanıcısının bir türlü istediği renkte lensi bulamamış olmasıdır. Genellikle kullandığınız renkten sıkılırsınız, ancak fazla alternatif bulamadığınız için yada yeni çıkan tasarım ve farklı lenslerden haberiniz olmadığı için eski lenslerinize devam edersiniz. Çünkü genellikle renkli lens setleri deneyebileceğiniz şekilde lens satışı yapılan yerlerde bulunmaz! Bulunduğunu düşünecek olsak bile maddi sebeblerden dolayı bütün lenslerin setlerini birarada görmek maalesef mümkün olmuyor.

Ülkemizde satılan yıllık renkli lens çeşitleri örnek olarak yeşil tonları yaklaşık 5 ayrı markada 15 adet’tir. Satışı yapılan renkli lenslerin yaklaşık 15′ ide artık demode durumdadır. Eğer yeşil renkte bir kontakt lense sahip olmak ve deneme setlerinden istediğiniz tona ulaşmak için yaklaşık 20 adet renkli lens denemeniz gerekmektedir. Takma ve çıkarma ile birlikte bu yaklaşık 1 saat süren uzun ve meşakkatli bir renkli lens seçimi deneyimi olacaktır. Diamond Colors renkli lenslerinde durum çok farklıdır. Örnek olarak yeşil rengi koyu ve açık olmak üzere iki farklı tondadır. Kontakt lens grafikleri 3 ton olup, laser olduğundan sizin kendi gözünüzün alt tonu ile birleşerek her gözde farklı bir parlaklık ve renge dönüşür. Diamond lensleri her göz için farklı renklerde ton almaktdır. Diamond lenslerinin sihiri buradadır. Nasıl ki herkesin parmak izi farklı ise, her diamond lens te her gözde farklı bir kimliğe bürünmektedir. Bu sebeple Diamond Colors sıradan bir renkli lens deneyimi yaşanmaz! Düşünün bir alışveriş merkezine gittiniz.. Burada birçok bayanın renkli lens kullandığını gözlemlersiniz ve çoğunun aynı lensleri kullandığı çok açıktır. Biraz dikkatlice baktınızda aralarında hiçbir farkın olmadığınıda anlarsınız.. Oysaki siz Diamond Colors kullanıcısı iseniz kesinlikle özel olduğunuza emin olabilirsiniz.

Leave a Comment

yün cami halıları
mide küçültme
mide küçültme ameliyatı
mide küçültme
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
Onlarca birbirinden farklı ribon çeşidiyle firmamız, sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlardan vermeyi amaçlıyor.